Lütfen bekleyiniz

allymina'da kariyer kazanç

AllyMina temsilcilerine, katalog alış fiyatı üzerinden %45 satış karının yanı sıra, 200 AP ve üzeri satışlarda standart prim uygulamasıyla, kişinin performansıyla doğru orantılı olarak kazancının artmasını hedefler. Ayrıca yüksek motivasyonlu, mutlu temsilcinin sahada ki önemini de bildiğinden, standart prim kazanma basamağına gelen her temsilcisini ekstra olarak hediye çekleriyle ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

10.000 AP satış gerçekleştiren her temsilcimiz AllyMina’ nın ilk Liderlik basamağı olan Siyah İnci kariyerine yükselirken, aynı zamanda da üst üste 2 ay bu seviyesini koruduğu taktirde AllyMina Araç Programı'na dahil olur.

AllyMina belirli seviyeye gelen liderlerinin başarısını ödüllendirir ve bir üst seviyeye ulaştırmak için teşvik eder. Zümrüt kariyerine kadar AllyMina Lideri, Renault Clio, Hyundai i20 ya da muadili bir araç kullanım hakkına sahip olurken, Zümrüt Lider Ford Focus, Yakut Lider Audi A3, Pırlanta Lider Mercedes C180  ve TAÇ Lider Porsche araç kullanım hakkı kazanır.

Altın ve üzeri kariyere gelen her liderimiz, bulunduğu liderlik basamağına göre, 1. sıradan başlayıp 5. sıraya kadar liderlik primleri alma hakkına da sahip olur.

Ayrıca AllyMina’nın en kazançlı ve prestijli kariyer basamağı olan TAÇ kariyerine gelen her liderimiz belirlenen kriterleri sağladığı koşulda standart prim, liderlik primleri yanında ekstra olarak toplam ekip cirosundan %1 INFINITY BONUS alma hakkına sahip olur. 

AllyMina ailesi olarak liderlerimize sunduğumuz ekstra fırsatlar;

 

* Siyah İnci ve üzeri kariyerdeki liderlerimize özel Liderlik Eğitimleri

* %12 ve üzeri seviyelere yükselen temsilcilerimiz için yapılan Muhteşem Ödül Törenleri

* Senelik performansla ölçümlenerek belirlenen kriterlere ulaşan liderlerimize özel Yurtdışı ve Yurtiçi Seyahat Programları

* Sene de 1 kez düzenlenen Liderler Kongresi.

 

Tüm bu kazançlara ve fırsatlara sahip olmak, “Yaşadıklarınla değil, yaşattıklarınla anılmak istiyorsan” sende Liderlik hikayeni hemen başlatabilirsin. 

Minatural
Minacure
Minage
Aquamina
Ecomina
Lady Cabana
Mi Nuit
Iguash
Zendel
A La Jour
Iguash Sport
Allmina Pink
Allymina Purple
AllyMina
AllyMina Beauty
Arrow Lashes
AllyMina Professional
LOVE Me
LOVE You
Color Love
MinaColor
AllyMina It's Your Life
AllyMina It's Your Turn