Lütfen bekleyiniz

allymina'da kariyer kazanç

AllyMina temsilcilerine, katalog alış fiyatı üzerinden %45 satış karının yanı sıra, 200 AP ve üzeri satışlarda standart prim uygulamasıyla, kişinin performansıyla doğru orantılı olarak kazancının artmasını hedefler. Ayrıca yüksek motivasyonlu, mutlu temsilcinin sahada ki önemini de bildiğinden, standart prim kazanma basamağına gelen her temsilcisini ekstra olarak hediye çekleriyle ödüllendirmeyi amaçlamaktadır. 

AllyMina Siyah İnci ve üzeri seviyeye gelen liderlerinin başarısını ödüllendirir ve bir üst seviyeye ulaştırmak için teşvik eder. 

10.000 AP satış gerçekleştiren her temsilcimiz AllyMina’ nın ilk Liderlik basamağı olan Siyah İnci kariyerine yükselir. Kariyerini üst üste 2 ay koruduğu taktirde 1.250 TL Araç Bonusu kazanır.

Altın seviyesine gelen liderlerimiz 1.350 TL Araç Bonusu, Platin seviyesine gelen liderlerimiz 1.450 TL Araç Bonusu, Safir seviyesine gelen liderlerimiz 1.550 TL Araç Bonusu, Zümrüt seviyesine  gelen liderlerimiz 1.650 TL Araç Bonusu, Yakut seviyesine gelen liderlerimiz 1.750 TL Araç Bonusu kazanır.

Altın ve üzeri kariyere gelen her liderimiz, bulunduğu liderlik basamağına göre, 1. sıradan başlayıp 4. sıraya kadar liderlik primleri alma hakkına da sahip olur.

Ayrıca AllyMina’nın en kazançlı ve prestijli kariyer basamağı olan TAÇ kariyerine gelen her liderimiz belirlenen kriterleri sağladığı koşulda standart prim, liderlik primleri yanında ekstra olarak toplam ekip cirosundan %1 INFINITY BONUS alma hakkına sahip olur. 

AllyMina ailesi olarak liderlerimize sunduğumuz ekstra fırsatlar;

* Siyah İnci ve üzeri kariyerdeki liderlerimize özel Liderlik Eğitimleri

* %12 ve üzeri seviyelere yükselen temsilcilerimiz için yapılan Muhteşem Ödül Törenleri

* Senelik performansla ölçümlenerek belirlenen kriterlere ulaşan liderlerimize özel Yurtdışı ve Yurtiçi Seyahat Programları

* Sene de 1 kez düzenlenen Liderler Kongresi.

 

Tüm bu kazançlara ve fırsatlara sahip olmak, “Yaşadıklarınla değil, yaşattıklarınla anılmak istiyorsan” sende Liderlik hikayeni hemen başlatabilirsin. 

Minatural
Minacure
Minage
Aquamina
Ecomina
Lady Cabana
Mi Nuit
Iguash
Zendel
A La Jour
Iguash Sport
Allmina Pink
Allymina Purple
AllyMina
AllyMina Beauty
Arrow Lashes
AllyMina Professional
LOVE Me
LOVE You
Color Love
MinaColor
AllyMina It's Your Life
AllyMina It's Your Turn
AllyMina Black Orchid
AllyMina White Musk